slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 219,6 m2 z podziałem na pięć pokoi w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 11 900 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1925 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej rok. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z ujętą w cenie opłatą za jednostanowiskowy garaż. Majętne rodziny dysponujące większą liczbą pojazdów docenią możliwość parkowania również na posesji. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje wszystkich w pierwszej kolejności swoim zadbanym, eleganckim i starannie odremontowanym wnętrzem:
NIŻSZY POZIOM: aneks kuchenny + pokój dzienny + pralnia/garderoba + pokój + balkon + łazienka + hol;
ŚRODKOWY POZIOM: łazienka + hol + 3 sypialnie + schowek/garderoba;
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenia poddasza/strychowe.

Luksusowy apartament na wynajem perfekcyjnie nadaje się dla majętnej rodziny lub/i na cele komercyjne, np. elitarną siedzibę firmy. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może imponującą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół, sklepów, przedszkoli etc. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd zarówno do centrum, jak i na trasy wylotowe. Nieopodal znajdziemy ładny park. Warto na koniec podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w przepięknym obiekcie, którego wartość historyczna została doceniona wpisem do Gminnej Ewidencji Zabytków. Entuzjaści sportów oraz ruchu na świeżym powietrzu docenią perfekcyjne warunki do uprawiania sportów, jak i długich spacerów czy rowerowych wycieczek. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15721)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl