slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Poznań

Apartament na wynajem Poznań

Luksusowy apartament do wynajęcia w Poznaniu (wielkopolskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 300 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 48,4 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na I piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa już od przekroczenia progu swoim przestronnym, słonecznym, wysublimowanym i przepięknie umeblowanym/wyposażonym wnętrzem:
– salon;
– balkon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– pomieszczenie użytkowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może swoją rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu doskonałej infrastruktury handlowo-usługowej oraz bliskości terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdziemy sklepy, dyskonty popularnych marek, piekarnie, kompleks handlowo-usługowy, parki itp. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-516)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl