slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Gran Alacant)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Gran Alacant)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gran Alacant (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, planowany na 2024 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 1,104 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 82 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 463 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko życie na europejskim poziomie, ale również poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca gustownie zaprojektowanym wnętrzem o przemyślanym układzie pomieszczeń: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego kompleksu deweloperskiego z placami zabaw dla dzieci. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu podziwiać można plażę, Morze Śródziemne, osiedlowe ogrody oraz prywatny basen. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód zainteresuje podziemny parking.

Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową – www.wgn.pl. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych osób. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9617)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl