slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 74 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 959 zł/m2, co daje 515 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2008 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom nie tylko komfort i wygodę, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać fantastycznie zaaranżowane wnętrze z praktycznym rozkładem: garderoba, wc, łazienka, balkon, jadalnia, kuchnia, pokój dzienny, 2 sypialnie. Na szczególną uwagę zasługuje przestronny, słoneczny taras. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje praktyczną kuchnię z meblami i sprzętem AGD. Właściciele aut docenią garaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do negocjacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6009)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl