slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Gran Alacant)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Gran Alacant)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gran Alacant (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, planowany na 2023 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 1 473 600 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 97 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 192 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa, a także komfortu. We wnętrzu rozprowadzona jest, dla przykładu, instalacja klimatyzacji. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje atrakcyjną lokalizacją, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu – parking dla rowerów; rodziny z małymi dziećmi – place zabaw i ogrody; właściciele aut – miejsca postojowe w podziemnym parkingu; wszyscy lokatorzy – komórki lokatorskie.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto ciekawym i zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem: przedpokój + taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny. Przyszli lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych przepięknych ogrodów oraz basenu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w unikatowej lokalizacji blisko plaży z błękitną flagą (kwadrans spacerem). To niezwykle prestiżowa i nowoczesna inwestycja deweloperskiej, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na wybrzeże oraz morze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9273)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl