slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2017 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na północ – południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 76,82 metra kwadratowego.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca słonecznym, przestronnym, atrakcyjnym i komfortowym wnętrzem w nowym, kameralnym budynku charakteryzującym się elegancją i harmonią. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są kompletnie umeblowane oraz wyposażone:
– 2 sypialnie;
– 2 garderoby;
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– wc;
– loggia / taras
– łazienka.
Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomocne pomieszczenie gospodarcze + miejsce parkingowe w podziemiu budynku. Amatorzy dwóch kołek mają do dyspozycji rowerownię w częściach wspólnych. Cena oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu pozostaje wciąż do negocjacji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł. Cena ekskluzywnego apartamentu na wynajem zawiera:
– miejsce garażowe;
– komórkę lokatorską;
– dostęp do rowerowni.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy.  W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5633)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl