slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Guardamar del Segura)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Guardamar del Segura)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Guardamar del Segura (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 1 252 800 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 102 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 282 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, komfortem oraz elegancją. Znajdziemy tu: przedpokój + taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + pokój dzienny. Dużym udogodnieniem jest przynależna komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód docenią z kolei podziemny garaż z miejscami parkingowymi. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje ponadto wspaniałą lokalizacją 220 metrów od plaży. W częściach wspólnych znajduje się basen.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8849)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl