slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Katowice

Apartament na wynajem Katowice

Luksusowy apartament do wynajęcia w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2017 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 200 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 43 m2 i korzystną wystawą okien na południe, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na I piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej. Wokół cisza i spokój. Wszystko w zasięgu wzroku. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, o co dba ogrodzony i monitorowany teren. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca zadbanym, eleganckim i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: salon + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka + balkon. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. najmu okazjonalnego przez co najmniej 12 miesięcy. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-56)

Kontakt:
e-mail: a.szysz-kwasniak@wgn.pl