slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Duquesa, Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Duquesa, Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w La Duquesa, Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 658 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 161 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód oraz adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 057 500 zł.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w popularnej i poszukiwanej na rynku okolicy nieopodal plaż, punktów usługowych, sklepów, supermarketów, restauracji, szkół i autostrady A7-AP. Swój raj na ziemi znajdą tu również miłośnicy gry w golfa ze względu na pobliskie pola. W częściach wspólnych osiedla liczne udogodnienia:
– korty tenisowe;
– 5 basenów;
– strefy dla dzieci;
– ogrody.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. Mamy tutaj 24-godzinną ochronę + ogrodzony teren. Do niewątpliwych atutów tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać przemyślany rozkład pomieszczeń i pokoi: kuchnia + salon + 2 łazienki + taras + 2 sypialnie. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy miejsce parkingowe + pomieszczenie do przechowywania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje imponujące widoki na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż przepięknie zaaranżowany, umeblowany i wyposażony z wyczuciem dobrego smaku.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Więcej ciekawych ofert na www.gn.pl. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9553)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl