slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,5 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 66,58 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy wschód, trzy pokoje oraz niedawny rok budowy 2020. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o sześciu kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł plus jednorazowa, bezzwrotna opłata z tytułu pośrednictwa dla biura.

Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z przynależnym miejscem garażowym oraz pomieszczeniem gospodarczym. Ekskluzywny apartament na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu pachnie jeszcze nowością. Wnętrze zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są efektownie zaaranżowane i umeblowane. Duże wrażenia robią ogromne przeszklenia.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń obejmującym: korytarz + jadalnię + 2 sypialnie + balkon + łazienkę z wc + garderobę + kuchnię + salon.  Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl. Oglądanie luksusowego apartamentu na wynajem tylko po wcześniejszym umówieniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5896)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgnp.pl