slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Los Alcazares)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Los Alcazares)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Los Alcazares (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 912 975 zł (11 tys. zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 83 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zaprojektowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem, komfortem, prestiżem, a także przemyślanym rozkładem:
– taras;
– 3 sypialnie;
– 2 łazienki;
– kuchnia;
– salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa urzekającą lokalizacją z basenem w częściach wspólnych. Do plaży i morza dojdziemy w kilka minut. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9500)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl