slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów.To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2 250 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 41 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2021 roku. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajęcia na co najmniej rok. Ekskluzywny apartament do wynajmu przepięknie umeblowany z wyczuciem dobrego smaku: salon + aneks kuchenny + pokój + łazienka + przedpokój + balkon. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może znakomitą lokalizacją w spokojnej okolicy, gdzie nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury, jak np. sklepy, markety, punkty usługowe, kino, park, urzędy etc. Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce parkingowe (w cenie). Najemca ponosi następujące koszty związane z wynajęciem:
– czynsz najmu płatny z góry;
– kaucję;
– taksę notarialną za najem okazjonalny;
– obsługę transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4110)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl