slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuel)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuel)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Orihuel (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 666 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 96,47 m2. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 739 500 zł oraz położenie na czwartym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji fenomenalną lokalizacją. Dość powiedzieć, że okolica uznawana jest za jeden z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w całej Hiszpanii. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także śródziemnomorskim klimatem i aranżacją pomieszczeń z dbałością o każdy szczegół. Znajdziemy tu:
– 2 łazienki;
– taras;
– 3 sypialnie;
– kuchnia;
– pokój dzienny.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio starannie wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-132)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl