slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 94,4 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 7 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze. Ekskluzywny apartament na wynajem przez co najmniej 365 dni (minimalny okres).

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim domownikom nie tylko najwyższy komfort i wszystkie wygody, o jakich można tylko pomarzyć, ale także poczucie bezpieczeństwa. Gwarancją tego jest nowoczesny monitoring i solidne ogrodzenie. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może także imponującym wnętrzem zaprojektowanym w klasycznym, ponadczasowym stylu. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
– taras;
– korytarz/hall;
– 2 sypialnie;
– 2 łazienki;
– aneks kuchenny;
– jadalnia;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z przynależnym miejscem parkingowym. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia koniecznie trzeba dopisać fantastyczną lokalizację w elitarnym apartamentowcu, w samym centrum miasta. Duże wrażenie robi przepiękne lobby oraz ogród w częściach wspólnych. Ekskluzywny apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 10 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15771)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl