slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Pilar De La Horadada)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Pilar De La Horadada)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Pilar De La Horadada (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 939 530 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 74 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 696 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż pachnący jeszcze nowością z olbrzymim tarasem (solarium) i roztaczającymi się stąd zapierającymi dech w piersiach widokami na okolicę. Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco: kuchnia + salon + taras + 2 łazienki + 2 sypialnie. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać wspaniałą lokalizację na terenie prestiżowej inwestycji apartamentowej. Znajdziemy tu baseny i przepiękne tereny zielone. Właściciele aut docenią parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

WGN posiada bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych osób. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9677)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl