slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 59,7 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na III piętrze w budynku z 1983 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 590 zł/m-c, 3 pokoje oraz lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może przestronnym, kameralnym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem o następującym układzie:
– 2 sypialnie;
– salon;
– kuchnia;
– balkon;
– przedpokój;
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany. Luksusowy apartament do wynajmu wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca fantastyczną lokalizacją na popularnym i lubianym osiedlu. Wokół dużo zieleni, wiele miejsc parkingowych, szkoła, obiekty sportowe, place zabaw, kościół, centrum handlowe, ośrodek zdrowia, poczta, sklepy punkty usługowe. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie na zasadach „najmu okazjonalnego” na minimum 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14046)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl