slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Pilar de la Horadada)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Pilar de la Horadada)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Pilar de la Horadada (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 16 554 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 68 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 125 650 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim przyszłym mieszkańcom bogatą ofertę w częściach wspólnych osiedla, gdzie znajdziemy m.in.: plac zabaw dla dzieci + basen dla mieszkańców. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się komfortowo wyposażonym oraz umeblowanym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód oraz udogodnień (klimatyzacja). Wisienką na torcie jest na pewno fantastyczna lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem od morza. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy na stronę wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9528)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl