slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz (okolice)

Apartament do sprzedaży Kalisz (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 251 900 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 30 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 397 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa na pewno doskonałą lokalizacją. W okolicy znajdziemy wszystko to, co potrzebne w codziennym życiu, tj. dyskonty popularnych sieci, markety, restauracje, apteki, sklepy, hotele. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością bezpłatny parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim starannie zaaranżowanym i zadbanym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + przedpokój. Serdecznie zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1400)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl