slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Rincon de La Victoria)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Rincon de La Victoria)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Rincon de La Victoria (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 342 320 zł (9 588 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 140 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Drugie piętro. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w liczne, nowoczesne technologie. Z okien roztaczają się imponujące widoki w autentycznie andaluzyjskiej scenerii. W najbliższej okolicy znajdziemy bajkowe ogrody. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w znakomitej cenie. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać fantastyczną lokalizację na terenie elitarnego kompleksu z basenem i siłownią. Na rodziny posiadające samochód czeka parking. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim nowoczesnym projektem wnętrza i widokiem.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9360)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl