slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka/studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dziesięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 357 330 zł i powierzchnia 39 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dziesiątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy jeden pokój wykończony materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 162 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim prestiżowym, wysmakowanym i wytwornym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo (za co odpowiada całodobowa ochrona), ale i komfort, za co odpowiada klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ciekawą lokalizacją na terenie zielonego osiedla z ogrodami, alejami spacerowymi, placami zabaw oraz miejscami na grilla w częściach wspólnych. Właściciele aut docenią z kolei zewnętrzny parking. A amatorzy ruchu na świeżym powietrzu i sportów wodnych ścieżki spacerowe, siłownie i wodolot. W okolicy nie brakuje sklepów, supermarketów, szkół, aptek, bankomatów, kawiarni, barów i restauracji. Blisko stąd na plażę (150 metrów).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-540)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl