slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torremolinos)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torremolinos)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torremolinos (Hiszpania). 1 pokój / studio / kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Cena za metr kwadratowy wynosi tu 22 238 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 59 m2. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 312 018 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom wysoki standard życia w blasku upalnego, hiszpańskiego słońca. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka garaż. Wszyscy mogą również skorzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych schowków (oba dodatkowo płatne). Nowi lokatorzy będą mogli również korzystać z siłowni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfort życia (klimatyzatory).

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z estetycznie wykończoną i wyposażoną kuchnią. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się bardzo blisko plaży, na którą spacerem dojść można w pięć minut. W otoczeniu bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: szkoły, wykwintne restauracje, sklepy, punkty usługowe. To jedna z najbardziej charakterystycznych i popularnych lokalizacji blisko centrum miasta.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-311)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl