slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Fuengirola (Hiszpania). 1 pokój / kawalerka / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład, a także imponująca cena 1 696 575 zł to kolejne z długiej listy jego zalet (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 72 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 23 564 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji apartamentowej z bogatą ofertą części wspólnych (place zabaw, baseny, olbrzymie ogrody). Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy zaliczyć przynależny, prywatny ogród. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom życie na imponującym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i komfortu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-119)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl