slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torreviej)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torreviej)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torreviej (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 028 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 91,63 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 735 630 zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert znakomitym potencjałem, co czyni go doskonałą propozycją zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i pod urlopowy pobyt. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie trzeba dopisać unikatową lokalizację na terenie, której klimat Światowa Organizacja Zdrowia okrzyknęła za jeden z najzdrowszych na Ziemi. To niezwykle nobilitujący kompleks mieszkalny, na dachu którego wybudowano basen. Widoki, jakie się stąd roztaczają, na zawsze zapadają w pamięć.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert eleganckim, komfortowo zaaranżowanym oraz nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem z nutką śródziemnomorskich trendów. Znajdziemy tu: 2 łazienki + kuchnię + 2 sypialnie + pokój dzienny + taras. Na koniec należy podkreślić, że w okolicy znajdziemy wszystkie potrzebne do codziennego życia udogodnienia: punkty usługowe, sklepy, wykwintne restauracje, bary i szeroko rozumiane miejsca rozrywki. Niedaleko plaża.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentację starannie wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-116)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl