slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 243 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2019. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 151,46 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,097 mln zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa czterema przepięknymi tarasami oraz fantastyczną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Wokół cisza i spokój. Właściciele aut docenią na pewno przynależny garaż. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie trzeba dopisać przepięknie zadbany ogród, co jest rzadkością w tego typu ofertach.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom bezpieczeństwo oraz komfort na europejskim poziomie. O to pierwsze dbają antywłamaniowe rolety, domofon, spokojne sąsiedztwo oraz solidne ogrodzenie. Wygodę natomiast zapewnia rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na:
– jadalnię;
– 4 sypialnie;
– taras;
– kuchnię;
– salon;
– 2 łazienki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przypadnie do gustu w szczególnie zamożnym entuzjastom sportów oraz aktywnego wypoczynku (ścieżki rowerowe, siłownie, baseny). Wszyscy docenią z kolei bogatą infrastrukturę: dyskonty znanych marek, punkty usługowe, sklepy, parki. Rodziny z małymi dziećmi ucieszą się z pobliskich żłobków, przedszkoli, szkół i placów zabaw. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3406)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl