slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63,89 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7,7 tys. zł/m2. Budynek z 2022 roku o 3 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 491 953 zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na terenie poszukiwanego na rynku, zamkniętego osiedla z dogodnym dojazdem do centrum. Okolica uchodzi za świetną bazę wypadową na Równicę, Czantorię i Orłową dla rzesz turystów oraz narciarzy. W zasięgu wzroku znajdziemy sklepy oraz punkty usługowe. Zmotoryzowani docenią możliwość parkowania aż 2 samochodów (jedno miejsce przynależne, drugie do dokupienia). Dużym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi jest wydzielona strefa zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami:
– pokój dzienny;
– łazienka;
– przedpokój;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– spiżarnia;
– aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na wysokim poziomie wśród wielu udogodnień podnoszących komfort jego użytkowania, jak np.:
– instalacja elektryczna i hydrauliczna pod przyszły montaż klimatyzacji;
– ogrzewanie podłogowe;
– wentylacja grawitacyjna;
– domofon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26879)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl