slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 989 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 81 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 210 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do elitarnego i cieszącego się zainteresowaniem programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na terenie, gdzie panuj jedne z najzdrowszych klimatów na ziemi. Amatorów aktywnego wypoczynku oraz natury ucieszy możliwość długich spacerów nad brzegiem morza (tylko 600 metrów) wzdłuż słynnego pasażu, na którym znajdują się liczne kawiarnie, restauracje i sklepy. W częściach wspólnych mieści się ładny basen. Właściciele aut docenią z kolei parking w garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz wygody (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca komfortowo umeblowanym wnętrzem ze sprzętem AGD i RTV. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: taras + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca fantastycznym solarium na dachu i zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9200)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl