slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,8 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 968 zł/m2. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 339 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją prestiżową lokalizacją w centrum. Nieopodal liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła, tereny zielone. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa, za co odpowiada szyfrowany domofon. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + 2 sypialnie + salon + kuchnia + przedpokój + łazienka z wc. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż po remoncie. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera częściowe umeblowanie z nowocześnie wyposażoną kuchnią i sprzętem AGD. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które cenią spokojną okolicę oraz otwarty dostęp do szerokiej infrastruktury. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą miejsca parkingowe przy bloku.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu bądź jego remont, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-275)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl