slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Toruń (okolice)

Apartament na sprzedaż Toruń (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70,9 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 853 zł/m2. Budynek z 2015 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 415 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. To elitarne, zamknięte osiedle. W pobliżu nie brakuje najpotrzebniejszych w codziennym życiu: przedszkoli, sklepów, punktów usługowych, bibliotek etc. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring) oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z umeblowaniem i sprzętem AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa słonecznym, jasnym i przestronnym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami: balkon + przedpokój + łazienka + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy dodatkowo:
– pomieszczenie piwniczne;
– komórka lokatorska;
– miejsce parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją na terenie szybko rozwijającego się, kameralnego osiedla. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

WGN zapewnia kompleksową obsługę przy zakupie nieruchomości włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, bądź remont nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2343)

Kontakt:
e-mail: e.goryszewska@wgn.pl