slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 348 tys. zł (7 250 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 48 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją nieopodal szkół, przedszkoli, parków, placów zabaw, marketów, sklepów itp. Właściciele aut docenią wiele miejsc postojowych przy bloku. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje słonecznym, odremontowanym wnętrzem, które zostało bardzo efektownie oświetlone i zaaranżowane. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią nowoczesny design, klasę i elegancję.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również przemyślanym układem pokoi i pomieszczeń obejmującym: sypialnię + kuchnię + przedpokój + pokój dzienny + loggię + łazienkę z wc. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Cena luksusowego apartamentu do negocjacji. Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest częściowo wyposażone oraz umeblowane (pozostałe elementy do uzgodnienia z właścicielem). Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia domownikom europejski poziom życia. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych osób. Gorąco polecam i zapraszamy na bezpłatną prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4960)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl