slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 70 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 300 zł/m2, co daje 861 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się 4 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu klimatycznym, kameralnym i eleganckim wnętrzem:
– 2 balkony;
– przedpokój;
– kuchnia;
– salon;
– 3 sypialnie;
– łazienka z wc;
– garderoba.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezliczonej ilości punktów usługowych, sklepów, aptek, lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich, przedszkoli etc. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje częściowe wyposażenie. Właściciele mają możliwość dokupienia:
– komórki lokatorskiej o powierzchni 4 m2 w cenie 10 000 zł;
– stanowiska w garażu podziemnym w cenie 40 000 zł.
Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-866)

Kontakt:
e-mail: b.blaszczyk@wgn.pl