slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław (okolice)

Apartament do sprzedaży Inowrocław (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 210 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 46,9 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 478 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje fantastyczną lokalizacją w zielonej, bezpiecznej i cichej okolicy. To doskonałe miejsce dla zamożnych rodzin z małymi dziećmi, które docenią pobliskie place zabaw. Na zmotoryzowanych czeka garaż plus wiele miejsc postojowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z zawartą w cenią większością umeblowania i wyposażenia. Pozostałe elementy są wciąż do uzgodnienia z właścicielem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– balkon;
– łazienka;
– salon;
– wc;
– pokój dla dziecka;
– przedpokój;
– kuchnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z licznymi udogodnieniami. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko wygodę i życie na światowym poziomie, ale również bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi).  Gorąco polecamy i zapraszamy na bezpłatną prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4594)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl