slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 139 m2 z podziałem na cztery pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 5,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2013 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najzamożniejszych i najbardziej wymagających osób. Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje swoją znakomitą lokalizacją na zamkniętym terenie, w otoczeniu rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego oraz parku. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. Luksusowy apartament na wynajem naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi i podnoszącymi komfort jego używania rozwiązaniami, jak np. inteligentne ogrzewanie z opcją ustawienia indywidualnej temperatury w każdym pomieszczeniu.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia częściowo wyposażony oraz umeblowany. Znajdziemy tu:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI: taras + jadalnię + toaletę + pokój dzienny + kuchnię + biuro;
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI: pomieszczenie gospodarcze + 2 sypialnie + łazienkę.
Właściciele aut docenią z pewnością przynależny garaż. Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13331)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl