slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 1,9 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 116 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 16 379 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w przepięknym budynku willowym tuż przy plaży (350 m od morza). Okolica uchodzi za dynamicznie rozwijającą się, zatem wartość tutejszych ekskluzywnych apartamentów rośnie z roku na rok. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto przepięknie utrzymanym ogrodem z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem, drewnianymi tarasami, funkcjonalnymi altanami, a także garażem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi doskonałą alternatywę dla powszechnie oferowanych apartamentów w budynkach wielorodzinnych. Dużą zaletą jest na pewno komfortowe wnętrze, liczne udogodnienia, a także praktyczny rozkład pomieszczeń:
NIŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + kuchnia + salon + sypialnia z antresolą + hol;
WYŻSZA KONDYGNACJA: sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu liczny wygód. Wraz z luksusowym apartamentem przyszły właściciel nabywa dodatkowo prawo do:
– wyłącznego korzystania z miejsca postojowego;
– wyłącznego korzystanie z 2 ogrodów o łącznej powierzchni 117 m2;
– udziału w całej działce.
Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-858)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl