slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 338 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 62 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 452 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją z dogodnym dostępem do niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury: galerii handlowych, szkół, aptek, marketów znanych sieci, sklepów itp. Dla osób posiadających samochód przewidziano bezpłatny parking dedykowany tylko mieszkańcom.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także swoim przestronnym, stylowym i odremontowanym z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół wnętrzem. Znajdziemy tu: łazienkę z wc, korytarz, pokój, sypialnię, aneks kuchenny, pokój dzienny. Nie można zapominać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy dodatkowo funkcjonalna piwnica. Serdecznie zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1322)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl