slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 117,55 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 634 zł/m2. Budynek z 2009 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,25 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Oferowany na sprzedaż luksusowy apartament olśniewa komfortową powierzchnią z nowoczesnym podziałem na dwa poziomy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w nowoczesnym designie. Właściciele aut docenią przynależny garaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także przepięknym, słonecznym tarasem oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. I komfort dba tu klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe, natomiast bezpieczeństwa strzeże instalacja alarmowa, domofon i monitoring. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców jest na pewno przynależne pomieszczenia gospodarcze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + 3 sypialnie + jadalnia + garderoba + wc + salon + łazienka. Wyposażenie wnętrza pozostaje wciąż do negocjacji z właścicielem. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury:
– dyskontów znanych marek;
– sklepów;
– przedszkoli;
– punktów usługowych;
– marketów;
– żłobków;
– szkół.
Wokół dużo terenów zielonych i stawów. Jest tu także znany i chętnie odwiedzany przez mieszkańców rezerwat przyrody.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3256)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl