slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Studio/kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, a także imponująca cena 219 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 45,9 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 771 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją blisko centrum. Wszystko na wyciągnięcie ręki: parki, teatry, ratusz, restauracje, szkoły, centra handlowe, sklepy, punkty usługowe, siłownie etc. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko wysoki komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon oraz miłe sąsiedztwo. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji (niski czynsz). Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż należy dodać także przemyślany rozkład pomieszczeń z podziałem na: salon/sypialnię + jadalnię + kuchnię + łazienkę + przedpokój.

Współpracując z WGN Kalisz- biurem nieruchomości działającym terenie Kalisza i okolic – otrzymujesz pełną obsługę. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1147)

Kontakt:
e-mail: o.marszal@wgn.pl