slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Luksusowy apartament do wynajmu w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy z 1960 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien na wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 600 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją w dobrze skomunikowanej części miasta. Nieopodal znajdziemy lubiany przez mieszkańców park, liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw oraz kościół. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno ogólnodostępny parking. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa domofon.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– garderoba.
Dużym atutem oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest zawarta w cenie opłata za światłowodowy Internet. Na koniec warto dodać, że do oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej rok z możliwością przedłużenia. Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Warunkiem do najmu jest podpisanie aktu notarialnego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości w wysokości 800 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-387)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl