slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 750 tys. zł (6 148 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 122 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu swoim oryginalnym i efektownym oświetleniem LED-owym oraz wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi komfort jego użytkowania, jak np. ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa na najwyższym poziomie są podwójne drzwi + monitoring + solidne ogrodzenie. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane ucieszą z kolei 2 miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż powstał z połączenia dwóch lokali i składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + łazienka + jadalnia + pokój dzienny + balkon + korytarz + 3 sypialnie + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już także funkcjonalnym projektem komfortowego wnętrza, co zapewnia życie na światowym poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1974)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl