slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 150 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2013. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53,01 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 379 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca wystylizowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, do którego wpada mnóstwo słonecznego światła. Znajdziemy tu:
– kuchnię;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– pokój dzienny;
– przedpokój;
– łazienkę.
Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z piwnicą (w cenie).

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa z pewnością urzekającą lokalizacją na terenie nowoczesnego i bezpiecznego osiedla z placem zabaw. Na wyciągnięcie ręki mieszczą się liczne szkoły, dyskonty, basen, siłownie, punkty usługowe, obiekty sportowe, sklepy, markety itp.  Właścicieli aut zainteresuje pobliski parking oraz opcja szybkiego dojazdu do centrum, co nie powinno zająć więcej niż dziesięć minut.

Współpracując z WGN Kalisz – biurem nieruchomości działającym terenie Kalisza i okolic – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewniamy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1313)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl