slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 404 tys. zł i powierzchnia 59,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1934 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 790 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany pod zamożnego, zdecydowanego klienta, który lubi mieć dopracowany każdy szczegół. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zawiera meble kuchenne bez sprzętów AGD. Prezentowane tu wizualizacje ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są przybliżoną wersją projektu, kolorystyki i użytych docelowo materiałów. W cenie nie ma mebli.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną piwnicą oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: łazienka + jadalnia + przedpokój + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa (domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w otoczeniu bogatej, miejskiej infrastruktury, tj.: słynnego centrum handlowego, obiektów sportowych, placów zabaw, ogrodów działkowych, kościoła, dyskontów, sklepów, żłobków, przedszkoli i szkół. Okolica uchodzi za spokojną i cichą. Rodziny posiadające samochód docenią parking dla lokatorów za budynkiem oraz bliskość drogi S7 w kierunku Warszawa – Gdańsk. Nieopodal centrum.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także niecodziennie spotykanym w przypadku tego typu ofert ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Nasz ekspert finansowy wyliczy twoją zdolność kredytową i zaproponuje odpowiednią ofertę.

WGN sprawdza i przygotowuje wszystkie dokumenty do aktu notarialnego. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dopuszczamy możliwość oddania w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Do ceny zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć koszty notarialne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-414)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl