slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 280 000 zł (8 000 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 35 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem w bardzo wysokim standardzie gwarantującym nowym mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygody, komfortu i prestiżu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może eleganckim i odremontowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– łazienka;
– korytarz.
Osoby zmotoryzowane docenią wewnętrzny parking zamykany bramą na pilota.

Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany elektrycznie. Dużym udogodnieniem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno przynależne pomieszczenie piwniczne. Niezwykle efektownie prezentuje się tu nowoczesne oświetlenie LED-owe. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać rewelacyjną lokalizację (sklepy, uczelnie, apteki, parki). Na Rynek dojdziemy spacerem w mniej niż kwadrans.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1299)

Kontakt:
e-mail: w.garncarek@wgn.pl