slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład, planowany na 2024 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 603 860 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o trzydziestu jeden kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 45 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 419 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom życie na imponującym poziomie w bliskim kontakcie z naturą. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, do których niewątpliwie można zaliczyć starożytne miasto. W zasięgu wzroku niezbędna w codziennym życiu infrastruktura: banki i bankomaty, kawiarnie, bary, sklepy, gabinety lekarskie itp. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy: aquapark + łaźnie + pole do mini golfa + prywatną plażę + korty tenisowe + boisko do koszykówki + sale gier + kluby dla dzieci + ogrody + place zabaw + centra sportowe + boiska do siatkówki + siłownie + sale kinowe + SPA + baseny + sauny. Biznesmeni docenią oferowane sale konferencyjne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa, nad czym czuwa całodobowa ochrona oraz systemy kamer. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony w system „smart home”. Prestiżu ofercie dodaje obecność concierge’a. O komfort wszystkich lokatorów dba klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim słonecznym, widnym i jasnym wnętrzem, gdzie mieszczą się:
– łazienka;
– kuchnia;
– salon/sypialnia;
– balkon.
Właścicieli aut ucieszą liczne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym stylu z efektownym, LED-owym oświetleniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto zapierającymi dech w piersiach widokami z okien na góry i morze.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-505)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl