slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 480 000 zł (6 674 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 71,92 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – północ – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje od przekroczenia progu swoim przestronnym, klimatycznym i wysublimowanym wnętrzem:
– korytarz;
– pokój dzienny;
– strefą jadalniana;
– taras;
– kuchnia;
– 2 łazienki;
– 3 sypialnie;
– garderoba.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony w sprzęty AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu (klimatyzacja, kominek z system DGP). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym oraz strychowym. Rodziny posiadające samochód docenią blaszany garaż jednostanowiskowy. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją blisko znanej i lubianej przez mieszkańców galerii handlowej, sklepów, marketów, restauracji, banków, aptek, poczty, szkół, wyższych uczelni etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1271)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl