slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 325 000 zł i powierzchnia 71,19 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 565 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może estetycznie wykończonym wnętrzem i kompletnym wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym dochodowym wynajmie. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są umeblowane. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią parking pod blokiem. Istnieje również możliwość wynajęcia garażu w podwórku (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury: sklepów, aptek, restauracji, ogromnego parku handlowego, dyskontów, szkół oraz uczelni wyższych. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1337)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl