slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, planowany na 2023 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 479 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o siedmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 54 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 870 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca unikatową lokalizacją w sąsiedztwie słynnego Parku Miejskiego i Kanału Bernardyńskiego. W okolicy rozwinięta infrastruktura: lubiane przez mieszkańców galerie handlowe, dyskonty, markety, sklepy. W częściach wspólnych budynku znajdziemy nową siłownię i taras widokowy. Zamożne rodziny posiadające samochód zainteresuje przynależne miejsce postojowe pod blokiem (dodatkowo płatne 10 tys. zł). Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest również przynależna komórka lokatorska w piwnicy (dodatkowo płatna 10 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z wyposażeniem (w cenie). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + wc + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Mamy tutaj estetyczne połączenie naturalnych odcieni drewna z ponadczasową bielą i beżem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po metamorfozie od stanu deweloperskiego. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1429)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl