slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 120 m2 z podziałem na cztery pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4,7 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje swoim wysmakowanym, wytwornym i wysublimowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń: taras + wc + 2 łazienki + antresola + 3 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny. Właściciele aut docenią z pewnością przynależne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 250 zł/m-c). Luksusowy apartament na wynajem oczarowuje swoją prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesny monitoring. Wszystko mamy na wyciągnięcie ręki: przedszkola, szkoły, wyższe uczelnie, Rynek Starego Miasta, dyskonty popularnych marek, sklepy. Amatorzy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu docenią nadwarciańskie tereny spacerowo-rekreacyjne. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-560)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl