slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 1 780 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 48,24 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje już od przekroczenia progu swoim nowoczesnym designem, przepięknym tarasem oraz najwyższym standardem. Luksusowy apartament na wynajem dedykowany najbardziej wymagającym, zamożnym klientom. Wnętrze oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest słoneczne, jasne, dobrze doświetlone i przede wszystkim bardzo przestronne oraz funkcjonalne. Niezwykle efektownie prezentuje się oryginalne oświetlenie LED-owe z wieloma punktami, aranżując poszczególne strefy i tworząc niesamowitą atmosferę. Znajdziemy tu:
– open space (strefa wypoczynkowa i jadalniana);
– kuchnię;
– pokój;
– przedpokój;
– łazienkę;
– wc;
– taras.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej, cichej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie wielu udogodnień, a jednoczenie w kameralnym zakątku, dając mieszkańcom możliwość ucieczki od zgiełku miasta. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, co zapewniają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Na zmotoryzowanych czeka duża liczba miejsc parkingowych bezpośrednio przed budynkiem. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Gorąco polecamy.

WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2839)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl