slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz (okolice)

Apartament do sprzedaży Kalisz (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 58 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 086 zł/m2, co daje 469 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2010 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim słonecznym, jasnym, widnym i zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem:
– pokój dzienny;
– balkon;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– aneks kuchenny;
– sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalną komórką lokatorską. Dotychczasowy właściciel dopuszcza możliwością pozostawienia całego wyposażenia/umeblowania (do uzgodnienia). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności majętnym amatorom aktywnego wypoczynku (pobliskie tereny rekreacyjno-sportowe). Właściciele aut docenią z kolei parking. Na koniec warto zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się również dogodnym dojazdem do centrum miasta i otoczeniem w punkty niezbędnej infrastruktury handlowo-usługowo-edukacyjnej Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1213)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl