slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Częstochowa (okolice)

Apartament na wynajem Częstochowa (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Częstochowy (śląskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1 200 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może wygodną, kompaktową powierzchnią 27 m2. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na parterze w 3-kondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim eleganckim, nowoczesnym i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– aneks kuchenny;
– korytarz;
– łazienka;
– przedpokój.
Luksusowy apartament do wynajmu wyposażony w wysokiej klasy sprzęt AGD oraz meble. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy miejsce postojowe na wyłączność.

Luksusowy apartament do wynajmu ogrzewany gazowo. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki całodobowemu monitoringowi, domofonowi, zamkom szyfrowym i ogrodzonemu terenowi. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca ponadto rewelacyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal szkoła, sklepy, kościół, place zabaw etc.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany zamożnym klientom poszukującym nowego, komfortowego lokum bez wkładu finansowego oraz osobom ceniącym prestiż i prywatność. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Kto pierwszy ten lepszy. Kopiowanie zdjęć zabronione. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajmu) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1428)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl