slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 34 m2 w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 150 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2017 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze dba nowoczesny monitoring + antywłamaniowe drzwi i rolety. Komfort natomiast zapewniają m.in. ogrzewanie podłogowe + energooszczędne oświetlenie LED-owe. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na wynajem zapewnia przyszłym właścicielom życie na imponującym poziomie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu całkowicie wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie: łazienka + pokój dzienny/sypialnia + przedpokój + aneks kuchenny.

Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z przynależną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje także elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla, w Śródmieściu, blisko znanych Wałów Chrobrego. Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13456)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl